Текшерилди

Таштанды

21:09 Apr 2 2019 Масалиева 118

Таштанды
Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Сиз айткан
даректеги таштандылар алынды. Негизи
бул жердеги таштанды контейнери 2 кундо бирден кээде кунуго алынып турат. Жакынкы
жер уйлордун жашоочулары таштандыларын
токкондуктон ушинтип толуп, ынгайсыздык жаралып жатат. Бирок, контейнер белгиленген убагында эле алынууда.



Саламатсыздарбы? 2 айдан бери Бир дагы жолу таштанды алынып чыгылган жок биз жашаган Масалиева 118 ден, эмне себеп андай болот же биз барак уйлордо жашаганыбыз учун ушундайбы? Таштандыга Бир аз эле кечиктирип толосок контролёр ызы чуу салып келет кыйкырып.Таштандыны алууга келгенде эч Ким жок !!! Ар дайым Бир айда эки жолу алып чыгып кетууго буйруса берилсе жакшы болот эле !?
Аныктык: UP DOWN -1
Пикирлер
Марал (Apr 4 2019)
Алып чыгылган жок кечээ кандай болсо ошол бойдон турат бугун деле таштанды
Марал (Apr 4 2019)
Ишенбесениздер ошол жердеги жашоочулардан сураныздар 2 айдан бери Бир да жолу алып чыгылган эмес жакынкы кундору чара корулбосо Мэрдин атына кайрылуу жасайбыз и телевиденияга!!!
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
11 + 6 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms