Текшерилди

Сностон калган таштанды

10:53 Apr 1 2019 Толойкон кичи району №1

Сностон калган таштанды Сностон калган таштанды
Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Жогоруда сиздер кайрылган суроо боюнча Ош-Тазалык ишканасынынын техникалары андай бетон жана таш калдыктарын жуктой албайт. Ошондуктан, биз бул сностон калган калдыктарды ташып бере албай тургандыгыбызды билдиребиз.



Урматтуу шаардык мэриянын тиешелуу болумдун жетекчилери жана адистери Толойкон кичи районундагы №1-коп кабаттуу уйунун арт жагындагы снос болгон жерден калган таштанды ушул кунго чейин алынбай келет. Шаарыбыздын коркун бузуп, жашоочуларга тоскоолдуктарды жаратып жатат.Сиздерден жогорудагы таштандыны тез арада алып беруунуздорду суранам.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
17 + 5 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms