Текшерилди

лежачий полицейский

08:09 Mar 25 2019 г Ош. ул Гастелло

Здравствуйте. На нашей улице Гастелло водители ездят как на трассе. А тут дети на улице играют. Пожалуйста, дайте разрешения поставит пару лежачий полицейский на нашей улице.мы сами жители сделайем с бетона Очень просим для безопасности наших детей.


___________________________________________________________________________________________
Ош шаарынын жашоочусу
С.Мирзахалиловго


Ош шаарынын мэриясынын жолдор башкармалыгынын атына келген электрондук катты карап чыгып томонкулорду билдиребиз:
Ош шаарынын Гастелло кочосун жолдор башкармалыгынын адистери менен Ош шаардык ШИИБ ЖККК болумунун адистери жеринен иликтеп чыгып, аталаган кочо талапка жооп бергендиктен лежачий полицейский орнотууга туура келбейт. Тактап айтканда, лежачий полицейский коомдук жайларга (мектеп, бала бакча ж.б) отуучу жолдорго орнотулаарын башкармалык билдирет.


Мүмкүнчүлүктөр
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
15 + 7 =

Кошумча билдирүүлөр

Придомовые постройки в многоэтажных домах.

11:10 Jan 24, 2019

мкр.Т.Кулатова 20, 0.12 Kms

Подстанция орнотуу

18:48 Nov 19, 2017

керме-тоо, 0.34 Kms

Ош шаарынын ТЭЦ кызматкерлери коррупциянер

12:59 Nov 08, 2019

Ош шаары Толойкон кичи району 27-уй 5 батир, 0.35 Kms

тратуар

00:39 Aug 04, 2017

мкр Черемушки, улица Урицкого, 0.39 Kms

Агын суу көйгөйү

17:19 Jun 13, 2016

ош,, 0.41 Kms