Текшерилди

Отунуч

17:28 Mar 22 2019 Город ош ул нурматова 40

Саламатсызбы нурматов кочосундо жайгашкан даракты алып койосуздарбы уйумо кун тийбей сыз болуп дубалдар кочуп атат уйумдун сыздыгынан балдарымда тез тез ооруп атат сураныч.

_______________________________________________________________________
Үйүңүзгө көлөкө түшүрүп, тоскоол болуп жаткан дарактарды өз алдынча алып коюга мыйзам жол бербейт.
Үйүнүзгө тоскоолдук жараткан даракты алуу үчүн экология башкармалыгынан уруксат кагазын алышыңыз керек. Биздин комбинат ошол уруксат кагазда жазылган каттын негизинде гана иш алып барабыз.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
18 + 8 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms