Текшерилди

Кайрылуу Ош шаарынын Мэри Т .Сарыбашевге

20:05 Mar 21 2019 Город ош ул нурматова 40

Ош шаарынын мэри Т.Сарыбашевге
Арыз
Мен Абдыманапова Айнагул Жанышбековна
Арыз беруумдун себеби томондогучо
Нурматов кочосундогу Сайгузар иштоосу
аябай тооскол берип жатат себеби
Уйумо кунду кун тийгизбейт,Жана тынчтык
Жок тушку убакта балдарымы уктата албайм айнектин тушунда соорулору бар фортачканы ачсам жанымсын жытар тутундор кирет жагымсыз уят создор уйго
угулат уйумдун дубалына тандыр жабыштырып курушкан орт коркунучу бар Жана уйумдун чычкан калар басат жыл сайын полдун астына калар олуп жыт чыгат,кун ысыган мезгилде дарактары кунду тосот,Эми болсо сорунун устун жап баннер тартам дейт анда таза абада кирбей калат оздоруно тушундурсом жер биздики каалагандай кылам дейт анан арыз жазам десем 3 жыл текшербейт дейт анан сизге кайрылып олтурам анда буларды Ким текшерип чечип берет ушул маселе боюнча мыйзам чегинде карап текшерип беруунузду суранам.арыз ээси Абдыманапова Айнагул Жанышбековна 21.03.2019

______________________________________________________________________
Айнагүл эже Сиздин жазган арызыңызды окуп чыгып биз төмөндөгүдөй жооп беребиз:
Сиздин үйүңүзгө тоскоол жаратып жана көлөкө түшүрүп жаткан бак-дарактарды биздин комбинат өз алдынча алып кое албайт.
Андыктан, Сиз экологиялык башкармалыгына кат аркылуу кайрылып уруксат алууңуз керек.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикирлер
Айнагул (Mar 26 2019)
Калар чычкандар ызычусу орт копсуздугу учун эч Ким жооп бербейби качан текшердиниз текшербей эле жооп беребересизби
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
15 + 7 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms