Текшерилди

Таштандыны алуу

12:05 Mar 12 2019 Толойкон кичи шаарчасы №29

Таштандыны алуу Таштандыны алуу Таштандыны алуу Таштандыны алуу Таштандыны алуу Таштандыны алуу Таштандыны алуу Таштандыны алуу Таштандыны алуу Таштандыны алуу
Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Жогорудагы кайрылуу боюнча тиешелуу адистерге жеткирилип, дароо эле тазалоо жумуштары аткарылды. Топтолгон таштанды, акыр-чикирлер жыйналып, атайын техника алып кетти. Мындан ары бул аймактын жашоочулары тазалыкка кайдыгер карабай, оздору да жашаган уйунун айланасын тазалап турушса жакшы болмок.










Урматтуу Ош тазалык муниципалдык ишканасынын жетекчилиги жана кызматкерлери. Толойкон кичи шаарчасынын №29-уйдун арт жагында таштанды бир жылдан бери алынбай турат. Тазалак ишканасы оздору тазалап чыгарып, ошол боюнча техника жок деп ушул кунго чейин алынбай келет. Бир нече жолу ооз эки кайрылуу болуп жооп болбой келет. Ушул маселени карап берсениздер жакшы болот эле.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
14 + 10 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms