Текшерилди

Билдируу

16:16 Feb 25 2019 Черемушка ш Руставели 3

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Бул урналар уйдон чыккан таштандылар учун эмес, кочодо жоо бараткандар таштанды таштасын деп коюлган болчу. Бирок, кээ бир жашоочулар уйдон алып ычккан таштандыларын баштыкка салып, таштап коюшкандыктан ал жерде таштанды кобоюп кетип жатты. Ошондон улам алынып салынган. Ал эми топтолгон таштандылар алынып жатат.




Саламатсызбы!мен черемушка кичине районунун жашоочусумун ш руставели3домдон. Биздин мусор уже Бир жумадан бери алынбай жатат. Бир жума алдын мусорный контейнерлерди экоону жулуп кетишти мусор ташталбасын деп, ошодон бери элдер жерге таштап койуш жатат. Тазалыктагы иштеген эже албайтасын жатат мусорду,ушуну карап койосунарбы менин тел 0772102011
Аныктык: UP DOWN 0
Пикирлер
Kaylanit (Mar 25 2019)
Hello, did you receive my offer? from2325214cv
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
13 + 8 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms