Текшерилди

Шлагбаум опять возле 25 дома Мкр.Т.кулатова

19:23 Jan 31 2019 Мкр. Т.Кулатова 25

Шлагбаум опять возле 25 дома Мкр.Т.кулатова
Спасибо за Ваше обращение.
Шлагбаум успешно демонтирован.
Ответ УМС в приложении.

________________________________

Шлагбаум который был демонтирован, опять возвели жители дома 25 Т.Кулатова. Примите меры.
Аныктык: UP DOWN 1
Пикирлер
Жыргал (Feb 19 2019)
Сдвиньте пож-ста конечную марш 128 по ул. Авицена, мешает всем и пешеходам и машинам, других мест для них нет что ли?
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
16 + 7 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms