Текшерилди

Таштандыны алуу

14:04 Jan 30 2019 Т.Кулатов №11Б, №19

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Сиздин кайрылуунуз жетекчиликке жеткирилди. Ошол кундору техника бузулуп, убагында алынбай калды. Убактылуу ынгайсыздык учун кечирим сурайбыз. Мындан ары жетекчиликтин жана тиешелуу адистердин козомолундо болот.



Урматтуу Нурбек Исмаилов Т.Кулатов кичи шаарчасындагы №11Б жана №19-коп кабаттуу уйлорунун жанында жайгашкан таштанды таштоочу урналар(контейнерлер) оз убагында алынбай айланасындагы жерлер да таштандыга толуп ынгайсыз абалды жаратып жатат. Ушул маселени оз убагында карап алып турсаныздар жакшы болот эле.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
11 + 5 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms