Текшерилди

Контейнерлер

13:52 Jan 30 2019 Т.Кулатов №18

Контейнерлер Контейнерлер Контейнерлер Контейнерлер Контейнерлер Контейнерлер Контейнерлер
Урматтуу М.Мурзагулов,

Башкармалык, Сиздин 2019-жылдын 30-январындагы кириш №15 сандуу онлайн кайрылууңузду карап чыгып, төмөндөгүнү билдирет.
Ош шаарынын Кулатов кичи шаарчасынын №18көп кабаттуу уйунун арт тарабында жайгашкан 2 даана 40-тонналуу контейнерди алууда башкармалыктын кызматтык автоунасы 40-тонналуу контейнерди көтөрө албагандыгына байланыштуу, Кыргыз Республикасыньш «Мамлекеттик сатып алуулар жөнүндө» Мыйзамынын 13-беренесинин негизинде, «Электрондук түрдө мамлекеттик сатьш алуулар жөнүндө» Жобонун 1,2 пункттарына ылайык жеке ишкерлерге электрондук сынак жарыялангандан кийин, белгиленген тартипте электрондук сынакта маалым болгон жеке ишкер өзүнүн автокраны менен 40 тонналуу контейнерди бузуп алып жер тилкесин бошотот.


Толук жооп тиркемеде.

_____________________________

Саламатсыздарбы Урматтуу Ош шаарынын мэриясы жана муниципалдык менчик башкармалыгынын жетекчилиги Т.Кулатов кичи шаарчасындагы базар бузулуп андагы кээ бир орундуктар б.а контейнерлер эл жашаган коп кабаттуу уйлордун жанына келип коюлуп жашоочуларга тоскоолдуктарды жаратып жатат. Буга мисал Т.Кулатов к.ш №18-коп кабаттуу уйунун арт жагына озум билемдик менен эки контейнер коюп алышкан, карапайым калктын унун уккан эч ким жок. Ушул маселени тез арада чечип беруунуздорду суранабыз
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
15 + 7 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms