Текшерилди

Целый месяц не убирают мусор

13:03 Jan 23 2019 улица Толонова, мкр.Туран

Целый месяц не убирают мусор Целый месяц не убирают мусор Целый месяц не убирают мусор
Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Бул жердеги коюлган таштанды контейнерине ылайыктуу боковой машина бара албай жаткандыгы учун техника убагында алынбай калып жатты. Азыр бул жердеги таштандылар алынып, эми жетекчиликтин козомолундо болот. Убактылуу ынгайсыздык учун кечирим сурайбыз.





Уважаемый Таалайбек Насирбекович. Мы, жители домов №14,16 улицы Толонова в микрорайоне Туран пишем вам от безысходности. Сотрудники Тазалыка к нам уже месяц не приезжают. Возле нас только два мусорны контейнера но чтобы их Тазалык убрали мы постоянно кому-то должны жаловаться. Неужели нельзя сделать так, чтобы машина по графику приезжали и убирали мусор?? Квитанции по оплате нам приносят, но машина к нам не заезжает..
Пожалуйста, пусть внесут изменения в график работы и своевременно отправляют к нам убирать мусор
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
10 + 7 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms