Текшерилди

Бросают мусор в не положенном месте

19:12 Jan 17 2019 ул. карасуйская 10

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Ош-Тазалык ишканасында таштанды таштаган жарандарга айып пул (штраф) салуу мүмкүнчүлүгү жок болгондуктан көп учурда кыйынчылыктар жаралат. Биз үчүн да бул чоң көйгөй болууда. Анткени, жумушчулар тазалап кеткен соң кайра эле таштанды чачып булгап коюшат да, аталган аймак тазаланбагандай көрүнөт. Жашоочуларга түшүндүрүү иштери жүрүүдө. Бирок, ошентсе да арасында түшүннбөгөндөр кайра эле таштанды таштап салып жатышат.


Между домами ул. Карасуйская 8 и 10 есть проход. и прям по середине дороги бессовестные жители бросают бытовой мусор. В основном жители Джим 2 часто оставляют мусор. Прошу найти и наказать "нелюдей" и оштрафовать по новым законам чтобы образумились. Сотрудники Тазалыка убирают, а они все равно продолжают выбрасывать и иногда образовывается гора мусора.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
13 + 9 =

Кошумча билдирүүлөр

Мусорный ящик на обочине дороги

13:03 Sep 14, 2018

ул. карасуйская 8 и 10 на обочине дороги, 0.01 Kms

Большие деревья во дворе много квартирного дома.

15:21 Nov 02, 2018

ул карасуйская дом 10, 0.06 Kms

Жолду асфальттоо

11:32 Dec 24, 2015

Ош, ул. Карасуйская, 0.07 Kms

тротуар между домами

20:56 Aug 11, 2018

ул. карасуйска 8, 0.12 Kms

тротуар между домами

20:53 Aug 11, 2018

ул карасуйска 12, 0.15 Kms