Текшерилди

А.Масалиев №88

19:52 Dec 10 2018 А.Масалиев №88

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Сиздин маселе
тиешелуу адистерге жеткирилди. Аталган аймкты
караган шыпыруучулар тазалашат.




А.Масалиев №88 коп кабаттуу уйунун алдында таштандылар алынбай шаардын коркун бузууда
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
10 + 10 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms