Текшерилди

Ош тазалык кызматкерлери

22:46 Dec 3 2018 «Ош- Тазалык» атайын адистештирилген муниципалдык ишканасы

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Бул маселе боюнча тиешелуу адистер суйлошуу жургузуп, контролерге эскертип айтылды. Абоненттер менен кандай мамиле кылуу керектиги тушундурулду.





Мен Абдразакова Гулмира АК тилекте к/р 11 кочонун тургуну отконку жумада келген Ош тазалыктан келген контрольор менин мусоруму салганда албай кайра бироолордун мусорун кошуп машинада менин эшигиме ыргытып чачып бакырып кыйкырып акча толосонда албаймын деп кетип калды. Мен мусорго убагында акча толоп жатам. Бирок менин мусоруму албай жатышат. Тез Арада чечип беруунуздорду талап кылам. Болбосо прокуратура га кайрылам.


Мүмкүнчүлүктөр
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
16 + 10 =

Кошумча билдирүүлөр

арыз

14:24 Dec 22, 2020

224- квартал 1-кочо 14- уй, 0.49 Kms

На улице Ташкентская напряжение тока очень низкое.

18:10 Dec 02, 2017

улица Ташкентская, 0.51 Kms

Тралейбустагы интернет иштеген жок

14:41 Sep 28, 2017

югавасток, медфак, 0.52 Kms