Текшерилди

тротуар

22:42 Nov 13 2018 Масалиев Пр, 60

тротуар
Саламатсызбы!!! Ош регионалдык шааркурулушу жана архитектура боюнча башкармалыгы, Сиздин Масалиев кен кочосундогу №60 коп кабаттуу уйунун жер толоосундо жайгашкан сулуулук салонуна кируучу курулушу боюнча томондогулорду билдирет.
Ош регионалдык шааркурулушу жана архитектура боюнча башкармалыгы тарабынан 2018-жылдын 06-августунда Кыргыз Республикасынын Президентинин 2018-жылдын 10-январындагы "2018-жылды Кыргы Республикасында региондорду онуктуруу жылы деп жарыялоо жонундо" Жарлыгын аткаруу максатында жана Башкармалыктын жобосуна ылайык аткарууга ттузулгон 1 (бир) жумалык иш пландын негизинде Ош шаарынын №7 "Алымбек Датка" №8 "Ак-Буура" аймактык Кенешинин, Ж.Бабараимов кочосунон А,Навои кочосуно чейинки аралыктагы А,Масалиев кен кочосунун эки тарабында жайгашкан коомдук имараттар менен убактылуу орнотмолордун сырткы келбетин жакшыртуу (курулуш ээлерине жеринде тушундуруу иштери жургузулуп) жана алардын мыйзамдуулуктары боюнча жеринде тактоо (текшеруу) иштери жургузулгон.
Текшеруунун жыйынтыгы менен бугунку кундо оз билемдик менен тротуарларга орнотуп алган орнотмолорду жана соода туйундорду тез аранын ичинде алдырып (буздуруп) салууга мыйзам тарабынан белгиленген тартипте чара коруу боюнча Ош шаарынын мэриясынын муниципиалдык менчик башкармлаыгына откорулуп берлигендигин билдиребиз.

Саламатсызбы, Ош шаарынын мэриясынын муниципалдык менчик башкармалыгы Сиздерге томондогулорду билдирет:
2018-жылдын 20-ноябрындагы кир.№19 сандуу кайрылууёузду карап чыгып тъмъндъг\н\ билдиребиз:
Ош шаарындагы А.Масалиев къчъс\ндъг\ №60 къп кабаттуу \й\нъ тиешел\\ аймагынын жер тилкеси (ПЗУ) 2007-жылдын 31-майындагы Ош шаарынын мэриясынын №907 токтомунун негизинде жерди пайдалануу укугуна карата мамлекеттик АКТ «Босмер-Юг» кондоминиумуна туруктуу пайдалануу \ч\н бекитилип берилген. Аталган А.Масалиев №60 къп кабаттуу \йд\н жер тълъъс\нъ кире турган эшик «Босмер-Юг» кондоминиумунун аймагында тургандыгын билдиребиз.



Сулуулук салонуна көрүүчү эшик тротуарда тургандыгынан жөө жүргүнчүлөргө тоскоолдук жаратууда.
Аныктык: UP DOWN 2
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
11 + 1 =

Кошумча билдирүүлөр

Отсутствие воды

20:43 Jun 03, 2019

Таттыбубу Турсунбаевой, 256/2, 0.13 Kms

тешилген асфальт

17:01 Jun 08, 2018

Ош, Озгон кочосу, 0.16 Kms

тешилген асфальт 2

22:24 Nov 13, 2018

Өзгөн Көчөсүндө, 0.17 Kms

Проспект Масалиевадагы 76 уй тротуардагы тазалык.

02:15 Jul 09, 2017

проспект Масалиева 76, 0.21 Kms

Мыйзамсыз женил типтеги соода түйүнү

15:35 Apr 11, 2016

Навои көчөсү, 0.21 Kms