Текшерилди

тешилген асфальт 2

22:24 Nov 13 2018 Өзгөн Көчөсүндө

Өзгөн көчөсүндө труба казуу иштеринен кийин асфальт жакшылап бутолбой калган, азыр ал жер чоңоюп баратат. Мындан 5 ай мурда да билдиргенмин, бирок чара корулбоду. Асфальт жаны кезде жакшылап жамап койсо жакшы болмок, кыштан чыкканча талкаланып калат.

______________________________________________

Саламатсызбы, Озгон кочосунун кайсы жеринде жол казылган. Ошол боюнча толук маалымат берип коюнуз. Ошондой эле, телефон номеринизди туура жазып коюнуз, эмне учун дегенде, казылган жерди табууда Сиздин жардамыныз керек.
Аныктык: UP DOWN 2
Пикирлер
Пешком (Nov 18 2018)
Өзгөн көчөсү кичине эле жерго, кандай корбойсуздор? Мындан мурунку постту карагыла, сүрөттөр жүктөлгөн ошондо. Аскер кафедрадан бери тушуп келгенде башталат тешиктер. Өзгөн 138.136.130 үйлөрдүн жанында
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
16 + 1 =

Кошумча билдирүүлөр

тешилген асфальт

17:01 Jun 08, 2018

Ош, Озгон кочосу, 0.01 Kms

Мыйзамсыз женил типтеги соода түйүнү

15:35 Apr 11, 2016

Навои көчөсү, 0.08 Kms

съемная квартира на проспекте Масалиева 14/1

13:26 Mar 11, 2016

проспект Масалиева, дом 14, кв. №3, 0.13 Kms

тротуар

22:42 Nov 13, 2018

Масалиев Пр, 60, 0.17 Kms

Незаконное изъятие придомового участка

11:40 Apr 17, 2017

Монуева дом 1, 0.18 Kms