Текшерилди

Мекткп алдындагы ступенка

14:19 Feb 19 2016 Раимбекова Ош көчөсүнүн алды

ош шаардык жолдор башкармалыгы сидерден келген электрондук кайрылуу катыныздарды карап чыгып томондогудой маалымдайт: катта корсотулгон нариман мектебинин жанындагы жана ушуга окшогон тепкичтер (ступенка)жолдор башкармалыгы тарабынан аткарылуучу иштер эмес экендигин билдирет
____________________________________________________________________________________
№7 Алымбек Датка аймактык кеңеште жашаган тургундардын атынан кайрылуу. Раимбекова жана Ош көчөсундө жайгашкан №7 Нариман мектебинин жанында ступенканын абалы өтө оор абалда.Жашоочуларга жана окуучуларга коркунуч жаратууда.


Мүмкүнчүлүктөр
Аныктык: UP DOWN -3
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
13 + 5 =

Кошумча билдирүүлөр

Жолгун иттер

11:09 Mar 23, 2016

Салиева №66 Джим №8, 0.13 Kms

Суу,канализация трубаларынын проблемасы

17:11 Nov 26, 2017

Ош, А. Навои 36, 0.14 Kms

Джим кочосу 5-3а коп кабаттуу уйлордун

10:18 Apr 11, 2018

Джим 5-3а, 0.18 Kms

Масалиев Чоң көчө

21:19 Mar 11, 2016

Масалиева чоң көчө, 0.28 Kms