Текшерилди

жол чырак дагы деле коюла элек

22:18 Nov 13 2018 Масалиев Монуев кесилиши

Бир жыл болду, жоо жүргүнчүлөргө жол чырак коюла элек.

_________________________________________________

Саламатсызбы, Ош шаарынын А.Масалиев кен кочосу менен Ы.Монуев кочолорунун кесилишинин Ак-Буура дарыясы тарабына атайын жоо жургунчулор учун жол чырак орнотуу зарыл. Бирок акча каражаттын тартыштыгына байланыштуу аталган кесилишке жол чырак орнотуу иштери башкармалыктын 2018-жылдын иш-планында карарган эмес.
Аныктык: UP DOWN 3
Пикирлер
Пешком (Nov 15 2018)
Так маалымат бере кетсеңиз, канча сом жөнүндө сөз болуп жатат? Адам өмүрү андан арзанбы?
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
14 + 2 =

Кошумча билдирүүлөр

жол койгула!

21:45 Nov 15, 2018

Масалиев Монуев Кесилиши, 0 Kms

жол чырак орнотуу

09:08 Sep 21, 2017

Монуев-Масалиев, 0 Kms

жөө жүргүнчүлөр үчүн атайын светофор жок

21:53 Dec 20, 2017

Монуев Масалиев, 0.01 Kms

унаа жургон жолдон которулгон чан

19:28 Apr 13, 2017

масалиев проспекти айрыкча чаныйт, 0.02 Kms

Пробки из-за автобусов и троллейбусов

09:52 Jan 15, 2019

Проспект Масалиева, улица Монуева, ул. Абдыкадырова., 0.14 Kms