Текшерилди

Большие деревья во дворе много квартирного дома.

15:21 Nov 2 2018 ул карасуйская дом 10

Большие деревья во дворе много квартирного дома. Большие деревья во дворе много квартирного дома. Большие деревья во дворе много квартирного дома.
На дворе дома по адресу ул карасуйская дом 10 растут большие 4(четыре) тополей которые превышают высоту самого 5ти этажного дома и еще одно дерево у которого отсутсвует половина ствола, но как то это жерево выживает. Этим деревьям уже более 20 лет и есть вероятность что они могут упасть на людейт в сильные ветра, и чтобы избежать трагедии прошу вас принять меры вырубить (или укоротить) эти деревья чтобы они не создавали опасность. Фото прилагаю, тополя растут во дворе на отном конце и на др конце дерево у которого отсутвует половина ствола.

__________________________________________________________________
Урматтуу Ош шаарынын Кара-Суу көчөсүнүн жашоочусу, Сиздин онлайн кайрылуулар картасына жазган катыңызды окуп, биз төмөндөгүдөй жооп узатабыз! Сиздер корооңуздардын алдындагы теректерди кыркуу же формовка кылуу үчүн алгач Экология башкармалыгынан уруксат кагазын алып бериңиздер! Ал эми биздин Көрктөндүрүү жана жашылдандыруу чарба комбинатынын жумушчулары Сиздин экология башкармалыгынан алган уруксат каттын негизинде 14 жумушчу күндүн ичинде барып алып же формовка кылып беребиз!
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
19 + 9 =

Кошумча билдирүүлөр

Жолду асфальттоо

11:32 Dec 24, 2015

Ош, ул. Карасуйская, 0.04 Kms

Мусорный ящик на обочине дороги

13:03 Sep 14, 2018

ул. карасуйская 8 и 10 на обочине дороги, 0.05 Kms

тротуар между домами

20:53 Aug 11, 2018

ул карасуйска 12, 0.09 Kms

тротуар между домами

20:56 Aug 11, 2018

ул. карасуйска 8, 0.16 Kms

коп кабаттуу уйлоруно кирген жолго шагал тогуу жонундо

09:40 May 19, 2017

Ош шаарынын Джим кочосунун №5-жана №3а коп кабаттуу, 0.24 Kms