Текшерилди

Светофор качан жакшы иштейт

11:43 Nov 2 2018 А. Масалиев проспектиси

Масалиев проспектисиндеги (Коронанын жанындагы)жолдн эки четиндеги 2 светофор эки бөлөк убакытта иштейт. Жолдун жогору жагында жогорку окуу жай жайгашкан. Ал жактан чыгып маңдайдагы светофорду(жөө адамдар өтүү үчүн коюлган) карасаң кызыл жанып турат, а өзүң тараптагыны карасаң жашыл жанып турат. Ошого карап өтсөң унаалар менен түшүнбөстүктөр жаралып, ыңгайсыздык жаралууда.Кайсы бири туура экенин билбейсин. Деги эле тартип боюнча кандай болот. Көзөмөл жүргүзсөңүздөр.

_________________________________________________________________________________________________

Саламатсызбы, аталган кесилиштеги жол чырак (светофор) толугу менен ондолуп, азыркы учурда иштеп жатат.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикирлер
СМЭУ ГАИ (Nov 5 2018)
Айтылган кочо кесилишиндеги, жол чырагын жеринде биздин мекеменин адистери коруп, туура эмес иштеп жатканын жоо адамдар отуучу жол чырагын аныктап, ал жерге ондоо тузоо иштерин боюнча кызматкерлер иш жургузуп жатат.
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
19 + 8 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms