Текшерилди

ОГРОМНАЯ ЯМА - КОТОРУЮ НИКТО НЕ ДЕЛАЕТ

10:36 Oct 25 2018 ул. Алебастрова

В прошлую неделю сотрудники одной из служб начали ремонтную работу на дороге между Кыргызтелекомом и Областной библиотекой. Произвели разрытие дорожного полотна и так и не завершили работу.


__________________________________________________________________________________________

Ош шаарынын тургуну
Алиев Арстанга


Ош шаарынын мэриясынын жолдор башкармалыгынын атына келген электрондук катты карап чыгып томонкулорду билдиребиз:
Ош шаарынын Алебастров кочосундо жер астынан откон жылуулук беруучу тутукчолорду алмаштыруу иши жургузулгон. Азыркы учурда жылуулук беруучу тутукчолорун алмаштыруу иштери толугу менен аяктаган. Ал эми, казылган жерди асфальттоо иштери аба ырайынын кескин озгоргондугуно байланыштуу убактылуу токтоп турат. Аба ырайы жылыганда аталган кочонун жолу толугу менен калыбына келтирилет.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
18 + 9 =

Кошумча билдирүүлөр

мусорка

00:44 Nov 17, 2017

Ош Курманджан-Датка 274,276,278, 0.11 Kms

мусорка

00:50 Nov 17, 2017

г. Ош, Улица Курманджан-Датка 274,276,278, 0.11 Kms

МП Ош Тазалык не работает

18:09 Dec 09, 2017

Курманжан Датка 271, 0.14 Kms

Что-то горит и воняет, дышать невозможно

17:33 Jul 17, 2017

ул. Курманжан-Датка пересекает ул. А.Навои, 0.21 Kms

Шаардагы абанын тазалыгы

12:35 Apr 12, 2018

Ленин көчөсү - Навои көчөсү, 0.23 Kms