Текшерилди

Жолбуун иттер кобойуп Кетти

21:55 Sep 20 2018 Ош шаары, Исанова 93 кочосу, Юговосток

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Жолбун иттер кун сайын атылат. Сиздин суроонуз боюнча Юго-Восток
аймагында жургон иттерди атуу иштери кучотулуп, жетекчи кошо журуп аттырды.


мындан Саламатсызбы? Жолбуун иттер кобойуп Кетти. Адрес : Ош шаары,улица Исанова 93, Юговосток.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
13 + 9 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms