Текшерилди

Мусор в речке

16:46 Sep 13 2018 г. Ош, ул. Ленина 290

Рядом со школой им.Гагарина есть речка, огражденная, но в ней постоянно собирается мусор.
Пожалуйста решите этот вопрос!


_____________________________________________________________
Урматтуу Каныкей айым Сиздин кайрылуунузду окуп чытык:
Ал эми биздин ишкана, аталган речканын айланасындагы суу менен агып келген желим бөтөлкө, баштык жана башка таштандыларды жумасына 2 ирээт (понедельник, пятница)күндөрү тазалап турабыз жана шаардыктарды таштанды таштабай тазалыкты сактоого, шаарыбыздын көркүн бузбоого чакырабыз.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
12 + 2 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms