Текшерилди

жалоба

16:23 Sep 6 2018 город Ош,микрорайон Достук,ул93

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Достук кочосуно машина барып калат. Техникалар эски болгон учун айтылган убагында бара албай калып жатышат. Ынгайсыздык учун кечирим сурайбыз.


Мусор не своевременно вывозится с улицы 93 микрорайон Достук. Последний раз машина приезжала 18 августа 2018. Из за жары мусор разлагается,создавая антисанитарные условия.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикирлер
Закир (Feb 26 2020)
Ош тазалык ишканасын кызматкери юристка айым не за что карзынгыз бар деп штраф салып жатат менде эсе бут квитанция бар корсотсом дагы толойсун деб туруб алган дагы эмнени толом квитанция бар болсо.Кимге кайрылсам болот????
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
11 + 4 =

Кошумча билдирүүлөр

претензии

21:07 Aug 17, 2020

мкр-н достук, 0.11 Kms

нет питьевой воды в мкр "Достук"

14:19 Jun 15, 2016

город Ош мкр."Достук" ул.60, 0.23 Kms

Мусор машинасы келгенине 1 ай болду

11:07 Aug 20, 2018

Ош шаары, Достук кичи шаарчасы, 60-кочо, 0.24 Kms

жалоба

16:08 Jun 15, 2018

город Ош, м/р Достук ул 44,93, 0.33 Kms