Текшерилди

Светофор

10:10 Aug 30 2018 Навои Курманжан Датка кесилиши

Светофор Светофор
Саламатсынарбы . Навои Курманжан Датка кесилишине качан кошумча светофор коесунар . Араванский жакка бурулуш ото кыйын болуп жатат.Анысы аз келгенсип ГАИ кызматкерлери туруп алышат .Ал жерден отуш ото кыйын светофор моргать эткенде отпосон ото албайсын. Отсон тосуп штраф жазып беришет.Ал жерге созсуз кошумча светофор койуш керек.Же Эки ГАИ Нин бири турсун регулировать этип .Болбосо турбай эле койсун .Кереги жок деп ойлойм.

________________________________________________


Саламатсызбы, Навои менен Курманжан Датка кочолорунун кесилишине кошумча светофор орнотуу боюнча 13.09.2018-ж №665 сандуу кат жиберилди.
Жооп тиркемеде.
____________________________________________

Ош шаардык ИИБнын жол кыймылынын коопсуздугун камсыздоо болумунон Жолдор башкармалыгына 2018-ж, 14-сентябрь №20-5/1965 кат тиркемеде.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
18 + 7 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms