Текшерилди

Проблема с мусорным баком

20:33 Aug 27 2018 Осконалиева 7/14

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Осконалиев кочосундогу таштанды контейнерин азырынча жылдыра албайбыз. Анткени, бизге ошол жерге койгула деп архитектура корсотуп берген. Башка жака жылдыруу боюнча жергиликтуу тургундар кварталдык комитет башчысы, архитектура, муниципалдык менчик башкармалыгынын адистерине кайрылып, атайын жерди аныктап бизге корсотунздор, биз ошол жерге таштанды контейнерин жылдырып берууго даярбыз.






На ул.Осконалиева незаконно установили мусорный контейнер.теперь тротуар перекрыт,мы выходим прямо на большую дорогу с детьми,на старом месте контейнера который стоял между тремя домами установили парковку.В чьих интересах работают люди Тазалыка?Нарушены нормы СанПи ,контейнер в 5 метрах от дома и детской площадки.Не можем открыть окна.Простм разобраться.
Аныктык: UP DOWN 1
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
18 + 4 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms