Текшерилди

Мусор машинасы келгенине 1 ай болду

11:07 Aug 20 2018 Ош шаары, Достук кичи шаарчасы, 60-кочо

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Бул кочого ош-Тазалык ишканасынын техникасы 20-август куну кирип, таштандыларын жуктоп кеткен. Таштанды ташыган техникалар оз убагында эле барууга аракет кылып жатышат. Айрым учурда гана техника жетишпей кечигип барган учурлар болуп жатат. Убактылуу ынгайсыздык учун кечирим сурайбыз.




Ош шаарындагы Достук кичи шаарчасынын 60-кочосуно Ош тазалык муниципалдык ишканасына караштуу мусор машинасы келгенине 24-август куну 1 ай болот. Бир ай ичинде уч жолу келиши керек болгон мусор машинасы бир жолу дагы келгени жок. Ар ай сайын биз толомдорду убагында толойбуз. Эртен Курман айт майрамы, кочодон ар кандай адамдар отот, кочодо ар куну жаш балдар ойношот, конушулар бардык мусорлорун кочого алып чыгыгып койгонуна бир жумадан ашты, кочого мусор толуп кетти го. Ош тазалык муниципалтык ишканасынын башчылары кайсыл жерге карап жатасынар? Сиздер ушундай кайдыгер мамиле жасасанар шаарыбыз мусорго толуп кетпейби? Жогоруда айтылган маселени он жакка чечип беруунуздорду суранабыз.
Аныктык: UP DOWN 1
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
14 + 4 =

Кошумча билдирүүлөр

нет питьевой воды в мкр "Достук"

14:19 Jun 15, 2016

город Ош мкр."Достук" ул.60, 0.03 Kms

претензии

21:07 Aug 17, 2020

мкр-н достук, 0.14 Kms

жалоба

16:23 Sep 06, 2018

город Ош,микрорайон Достук,ул93, 0.24 Kms

не заберают мусор

15:39 Jan 25, 2017

Достук, 0.26 Kms