Текшерилбеген

Ош муниципиалдык ишканасына

13:22 Jul 31 2018 Т.Кулатов №15

Ош муниципиалдык ишканасына Ош муниципиалдык ишканасына Ош муниципиалдык ишканасына
Урматтуу Ош шаарынын мэриясынын муниципалдык менчик башкармалыгы Т.Кулатов кичи шаарчасындагы №15-коп кабаттуу уйунун артында №14-Алтыбаев мектебинин алдында жоо адамдар отуучу жол боюнда мыйзамсыз темир курко(камок,бутка) коп убакыттан бери иштетилбей ичи акыр чикирге толуп алынбай келет.№15-уйдун жашоочулары уйдун арткы короосу аркылуу чыгууга мумкунчулук жок, андан сырткары жол боюнда жайгашкандыктан шаардын коркун бузуп жатат. Ушул куркону алып беруунуздорду суранабыз.
Аныктык: UP DOWN 2
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
18 + 8 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms