Текшерилди

Иттер көбөудү!

22:02 Jul 26 2018 Анар 18

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Шаар ичиндеги жолбун иттер кун сайын эрте менен атылып жатат. Сиздин кайрылуунуз тиешелуу адистерге жеткирилди. Ошол дарекке барып, жолбун иттерди атышат.

_________________________________________________
Ош шаарынын Анар кичи районунун көп кабат үйлөрүнүн арасында дейди иттер көбөйдү. Анар 18-чи үйдүн жашоочуларына кыйын болуп жатат. Себеби ал үйдүн жашоочулары көздөн майыптар. Кечинде эшике чыгыш да аябай кооптуу болуп жатат. Түндөсү тынчтык жок. Сиздерден сураныч ушул маселени чечип берсеңиздер!
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
14 + 6 =

Кошумча билдирүүлөр

Иттер көбөйдү!

22:16 Jul 26, 2018

мкр Анар, 0.01 Kms

Детский сад

19:51 Jun 02, 2017

Ул. Абдыкадырова б/н, 0.19 Kms

арыз

17:30 Jan 08, 2018

анар миллион, 0.2 Kms

Благодарность

21:16 Oct 11, 2017

мкр.Тюлейкен., 0.26 Kms

Высокий уровень ДТП на ул.Абдыкадырова

14:19 Aug 09, 2018

г.Ош ул.Абдыкадырова, 0.29 Kms