Текшерилбеген

Толойкон кичи шаарчасы

12:22 Jul 23 2018 Толойкон 13

Толойкон кичи шаарчасы Толойкон кичи шаарчасы Толойкон кичи шаарчасы Толойкон кичи шаарчасы
Толойкон кичи шаарчасынын №12-коп кабаттуу уйунун жанында жайгашкан таштанды таштоочу урна(ящик) оз убагында тазаланбай таштандыга толуп,жоо адам отуучу жолго чейин жетип, кун ысыгандыгына байланыштуу жагымсыз жыттар чыгып ары бери откон жана жергиликтуу жашоочуларга зыянын тийгизип ынгайсыздыктарды жаратып жатат.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
10 + 5 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms