Текшерилди

Чистота в Оше

10:01 Jun 25 2018 г.Ош

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Ош-Тазалык ишканасы тарабынан жөө жолдордун боюна 2 жылдан бери урналар коюлуп жатат. Бул жолго да орнотууга аракеттер көрүлөт.



Здравствуйте, вчера шли пешком с парка им.Токтогула до парка им.Навои по дороге нет ни одной урны, куда бросать мусор??
Аныктык: UP DOWN 1
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
15 + 9 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms