Текшерилди

жалоба

16:08 Jun 15 2018 город Ош, м/р Достук ул 44,93

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Ош-Тазалык ишканасы жеке уйлордогу бак-дарактардын шактарын алып кеткенге милдеттуу эмес. Жер уйлорду кыдырып журуп таштанды чогултка
техника дарактын шактарын, жалбырактарын, чопторун жуктоп алса машина толуп калып, башкалардын таштандысы батпай калып жатат. Андыктан бул маселеде тушунуу менен мамиле
кылсак жакшы болот эле.




"Ош-Тазалык"-отказался забирать у нас биомусор,т.е траву,листья, сухие ветки с ул.44 и 93, микрорайон Достук.Обьяснив,что машина ломается. хотя эти машины и рассчитаны на всякий мусор. И контролер предложил нам сжигать этот мусор. но ведь было предписание на запрет сжигать листья, т,к это вредит здоровью населения. Прошу дать нам объяснение, на счет этого решения "Ош-Тазалык",т.к в данный момент мы не знаем что делать с этим мусором.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикирлер
Гульнара (Jun 22 2018)
ответ будет по нашей жалобе?прошла уже неделя
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
15 + 8 =

Кошумча билдирүүлөр

Благодарность

09:47 Jan 12, 2018

город Ош ул 93, 0.31 Kms

жалоба

16:23 Sep 06, 2018

город Ош,микрорайон Достук,ул93, 0.33 Kms

претензии

21:07 Aug 17, 2020

мкр-н достук, 0.33 Kms

Мусор машинасы келгенине 1 ай болду

11:07 Aug 20, 2018

Ош шаары, Достук кичи шаарчасы, 60-кочо, 0.39 Kms

нет питьевой воды в мкр "Достук"

14:19 Jun 15, 2016

город Ош мкр."Достук" ул.60, 0.4 Kms