Текшерилди

Масалиев кең көчөсү менен Ленинград көчөсүнүн кесилишиндеги жөө жүрчү жол

10:34 Feb 17 2016 Масалиев кең көчөсү Ленинград көчөсү

Жолдор башкармалыгы сиздерден келген катты карап чыгып томондокулорду маалымдайт: Катта корсотулгондой Масалиев Ленинград кочолорунун кесилишинен баштап Финансы полициясынын иш канасына чейинки аралыгында жоо жургунчулор журуучу жолдун (тротуар) ордуна ошол аралыктагы бир катар жеке менчик курулуштардын темир тосмолору чыгып кеткен. Ошол тосмолордун канчалык мыйзамдуу экендигин тактоо максатында Ош шаардык шаар куруу жана архитекткра башкармалыгына кат жолдонгон. Ошол каттын жообуна карап иш алып барылаарын билдирет.
________________________________________________________________________________________
Масалиев кең көчөсүнүн 73-75 үйлөрүнүн тушунан Ленинград көчөсүнө чейин жөө жүргүнчүлөр жүрчү жол жана коомдук транспорттун аялдамасы жок. Ошол жердеги ишканалар жолду тосуп алышкан жана машинелерин токтотушуп, жөө жүргүнчүлөр жолго чыгып басканга аргасыз. Ошол жердеги ишканалардын тосмолорун алып, жөө жүргүнчүлөр үчүн шарт түзүп берүүңүздөрдү өтүнөбүз.
Аныктык: UP DOWN 2
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
14 + 5 =

Кошумча билдирүүлөр

Таза сууну булгап жатышат.

14:49 May 25, 2017

Ленинград көч.31, 0.11 Kms

Аварийная ситуация на дороге, отсутствие светофора

19:41 Jun 02, 2017

г.Ош, пересечение улиц А.Шакирова и Ж.Шамшиева, 0.12 Kms

Большие деревья возле этажных жилых домов

10:12 Nov 02, 2016

Курманджан Датка 278, 0.22 Kms

Я против нового моста по ул. Ленинградской!

08:19 Mar 31, 2016

пересечение улиц Ленинградская и Тилеке Баатыр, 0.32 Kms