Текшерилди

Жогорку чыналуудагы электр зымы

17:32 May 29 2018 Кулатов 15,65

Ош РЭС (Jun 11 2018)
Ош шаарынын Кулатов кичи районундагы №-15 къп кабаттуу турак уйдун чатыры аркылуу откон кабель чубалгысын электр орнотмолорунун тузулушунун эрежесине (ПУЭ) ылайык тартуу боюнча нан бышыруучу жайдын ээсине эскертме берилген. Бирок, корсотулгон моонотко чейин аталган эрежеге ылайык иш аракет жургузулбогондугуно байланыштуу, атайын чара коруу учун Кыргыз Республикасынын Окмотуно караштуу экологиялык жана техникалык коопсуздук боюнча мамлекеттик инспекциясынын Ош шаардык башкармалыгына кат жолдонду.

_____________________________________________

Т.Кулатов кичи шаарчасындагы Осмонов кочосундо жайгашкан Блондер кафесинин артындагы навайкана ээси Кулатов №11-коп кабаттуу уйунон №15-коп кабаттуу уйунун устунон жогорку чыналуудагы электр зымын алып откон. №15-коп кабаттуу уйдун жашоочулары ар убак кооптонуп жашап келишет.Бул боюнча уй башчысы,жашоочулар бир нече ирет кайрылып жооп болбой келет.Апрель айынын орто ченинде экотехинспекциянын окулу келип жеринде таанышып коруп кеткен.Ошол боюнча эч кандай чара корулбой жатат.
Жогорудагы маселени тез арада чечип беруунуздорду суранып кетээр элек.Кварталдык комитет Абдыкадыров Бектур,№15 уйдун уй башчысы Матанова Бурул
Аныктык: UP DOWN 0
Пикирлер
Ош РЭС (Jun 11 2018)
Ош шаарынын Кулатов кичи районундагы №-15 къп кабаттуу турак уйдун чатыры аркылуу откон кабель чубалгысын электр орнотмолорунун тузулушунун эрежесине (ПУЭ) ылайык тартуу боюнча нан бышыруучу жайдын ээсине эскертме берилген. Бирок, корсотулгон моонотко чейин аталган эрежеге ылайык иш аракет жургузулбогондугуно байланыштуу, атайын чара коруу учун Кыргыз Республикасынын Окмотуно караштуу экологиялык жана техникалык коопсуздук боюнча мамлекеттик инспекциясынын Ош шаардык башкармалыгына кат жолдонду.
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
20 + 3 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms