Текшерилбеген

Кароосуз калган жер

11:18 May 29 2018 Кулатов 15

Кароосуз калган жер Кароосуз калган жер
Саламатсыздарбы урматтуу тиешелуу кызматтын окулдору.Т.Кулатов кичи шаарчасындагы Осмонов кочосундо жайгашкан Блондер кафесинин сол жагы №15-коп кабаттуу уйунун арт жагындагы коп убакыттан бери кароосуз калган кафе ичине таштандылар толуп,сырткы тосулган корунуштору (фасад) талапка жооп бербей шаарыбыздын коркун бузуп,ичинен чыккан жагымсыз жыт жашоочуларга ынгайсыздык жаратып жатат.Бул боюнча бир нече жолу кат аркылуу кайрылып,бугунку кунго чейин эч кандай жооп болбой келет.Ушул маселени тез арада карап чечип беруунуздорду суранабыз.Кварталдык комитет Б.Абдыкадыров
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
18 + 1 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms