Текшерилбеген

Мыйзамсыз гараждар

11:06 May 29 2018 Кулатов 21,24

Мыйзамсыз гараждар
Урматтуу Ош шаарынын мэриясынын кызматкерлери Т.Кулатов кичи шаарчасындагы №21-коп кабаттуу уйдун арт жагында тактап айтканда №62 Каныкей балдар бакчасынын артындагы жоо адамдар отуучу жол боюнда гараждар жана ээси жок камок(бутка) коюлган.Устундо жогорку чынаалуудагы электр тогу откон.Гараждын устуно балдар чыгып алып электр тогуна таякчалар менен уруп ойношот.Эгерде ток тартып же башка кырсыктар болуп кетсе адам омуруно да коркунуч туудурат.Ушул маселени тез арада жеринде таанышып,он жагына чечип беруунуздорду суранабыз.Кварталдык комитеттин торагасы Б.Абдыкадыров


Мүмкүнчүлүктөр
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
19 + 6 =

Кошумча билдирүүлөр

Плохое отопление мкр Кулатов д 19

22:15 Dec 07, 2017

микрорайон Кулатов д 19 кв 21, 0.1 Kms

Жолдор абалы

16:52 Apr 19, 2018

Ош, шаары, Кулатов кичирайону, №2 стоматология болумунун жанындагы жол, 0.11 Kms

Кочого ат коюп бериниздер!

11:24 Apr 03, 2018

Ош шаары.СМУТТ к-ну КЭЧ, 0.15 Kms

Кто поджигает мусор?

20:07 Mar 30, 2018

Кулатова 11б, 0.2 Kms

отопление

01:31 Dec 05, 2017

мкр-н Западный, 0.24 Kms