Текшерилди

Ош шаарынын джим кочосунун №5 уйунун алдындагы жолду ондоо

15:59 Feb 16 2016 Ош шаары Джим кочосу №5

Ош шаарынын мэриясынын жолдор башкармалыгы сиздерден келген электрондук каттын негизинде томондогудой маалымдайт:
Ош шаарындагы Джим къчосунун №5 коп кабаттуу уйуно кире бериш жолун ондоп-тузоо жана шагалдоо иштери башкармалыктын 2016-жылдын иш-планынын негизинде жаз айларында аткарылат.
_____________________________________________________________________________________________
Баарыбызга маалым болгондой биздин, Джим кочосунун №5 коп кабаттуу уйу жалпысынан 90 батирлуу жашоочу тургундары коп жылдан бери жашап келет, уйубуздун шаардын дал ортосунда жайгашкан, учурда уйубуздун кире бериш жери кыштан кийинки абалы алды жагындагы жолдор бузулуп кеткендиктен бизге бир канча ынгайсыздыктарды жаратууда жана бул уйдун алды качан ондолгон, канча жыл откондугун деле белгисиз абалда.
Ошондуктан, жогорудагы аталган жолдорго шагал тогуп, ондоп тузоп беруунуздорду жалпы жашоочу тургундарынын атынан суранабыз.


Мүмкүнчүлүктөр
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
16 + 4 =

Кошумча билдирүүлөр

утечка воды с винтилей труб

12:20 May 12, 2017

ул. Раззакова 16, 0.3 Kms

проблема с водой

19:41 Nov 27, 2016

Ош хбк Салиева 45, 0.54 Kms

утечка воды

17:25 Apr 13, 2017

Манас Ата, 1.27 Kms

коп кабаттуу уйлоруно кирген жолго шагал тогуу жонундо

09:40 May 19, 2017

Ош шаарынын Джим кочосунун №5-жана №3а коп кабаттуу, 1.37 Kms

Ош ш.Джим кочосунун №5 коп кабатту уйдун алдын ондоо

16:12 Feb 17, 2016

Ош шаары Джим кочосу №5, 1.37 Kms