Текшерилди

Ош шаардык мэриясына

15:34 May 10 2018 Кулатов кичи шаарчасы 1

Ош шаардык мэриясына
Ош шаарынын Кулатов кичи шаарчасындагы №1-коп кабаттуу уйунун бет мандайында "Контейнер" коп кабаттуу уйдун жашоочуларынын авто унаа коюуучу жерине мыйзамсыз коюлуп жашоочуларга ынгайсыздыктарды жаратып жатат. Бул боюнча контейнердин ээсине кайрылганыбызда озум билемдик менен мыйзамга баш ийбей келет.Ушул маселени тез арада он тарабына чечип контейнерди алып беруунуздорду суранабыз.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
20 + 6 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms