Текшерилди

Необходимость светофора

17:25 May 8 2018 Абдыкадырова - Байтемирова

Поводом моего обращения послужило, что на пересечении улиц Р.Абдыкадырова и Байтемирова (Краснофлотская) необходимо установить светофор, так как автомашины не останавливаются на пешеходную полосу на большой скорости проезжают, есть угроза для здоровья детей переходящих через дорогу. Не давно даже сбила школьницу переходящую через дорогу. На перекрестке сталкиваются автомашины.
Настоятельно просим установить светофор на перекрестке выше названных улиц.

____________________________________________________________________________________________


Ош шаарынын тургуну
С.Бердиевага


Ош шаарынын мэриясынын жолдор башкармалыгынын атына келген электрондук катты карап чыгып томонкулорду билдиребиз:
Ош шаарынын Р.Абдыкадыров менен Байтемиров (Краснофлотская) кочолорунун кесилишине жол чырак (светофор) орнотуу боюнча 2018-жылдын иш-планына каралган акча каражат тартыш болгондуктан, аталган жерге жол чырак (светофор) орнотуу боюнча башкармалыктын 2019-жылдын иш-планына жана жергиликтүү бюджеттик комиссиясынын кароосуна сунуштала тургандыгын билдирет.


Мүмкүнчүлүктөр
Аныктык: UP DOWN 0
Пикирлер
Санжар (May 11 2018)
А также туда надо установит остановки
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
16 + 8 =