Текшерилди

Ош шаарынын мэриясынын муниципалдык менчик башкармалыгы

12:09 Apr 21 2018 Кулатов к.ш. Осмонов кочосу №19

Ош шаарынын мэриясынын муниципалдык менчик башкармалыгы
Урматтуу Ош шаарынын мэриясынын муниципалдык менчик башкармалыгы сиздерден Кулатов кичи шаарчасындагы Осмонов кочосундогу №19-коп кабаттуу уйдун артында жол боюндагы жайгашкан убактылуу пайдаланууга берилген Элмира аттуу жарандын жеринде Бутка турат.Аны бир нече ай мурун айтып алуусун эскерткенбиз, бирок ушул кунго чейин жыйынтык жок,биздин айткандарыбызга баш ийбей озум билемдик менен албай келет.Жол боюнда жайгашкандыктан шаардын коркун бузуп,шаардыктарга ынгайсыздыктарды жаратууда.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
12 + 8 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms