Текшерилди

Ош шаарынын мэриясынын муниципалдык менчик башкармалыгы

12:03 Apr 21 2018 Кулатов к.ш. №14

Ош шаарынын мэриясынын муниципалдык менчик башкармалыгы
Урматтуу Ош шаарынын мэриясынын муниципалдык менчик башкармалыгынын кызматкерлери сиздерден сураныч Кулатов кичи шаарчасындагы №14-коп кабаттуу уйунун он тарабындагы, тактап айтканда навайкананын жанында белгисиз тараптан Бутка коюлган.Жолдон ары бери откон жашоочуларга тоскоолдуктарды жаратып жатат.Ушул маселени тактап карап чыгып берсениздер жакшы болот эле.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикирлер
errr (Apr 25 2018)
ff
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
20 + 2 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms