Текшерилди

Упал дорожный знак

20:26 Apr 17 2018 пр. Масалиева

Здравствуйте! По пр. Масалиева-возле ГНИ упал дорожный знак. Уже 2 недели лежит у обочины. Просим восстановить.


______________________________________________________________________________________________

Ош шаарынын тургуну
Улуков Уланга


Ош шаарынын мэриясынын жолдор башкармалыгынын атына келген электрондук катты карап чыгып томонкулорду билдиребиз:
Ош шаарынын Масалиев кен кочосундогу болжол салык кызматынын имаратынын астынкы тарабындагы кулап тушкон жол белги боюнча СМЭУ ГАИге маалымат жеткизилип жана ал тараптан кулаган жол белги калыбына келтирилгенин башкармалык Сизге билдирет.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
12 + 7 =

Кошумча билдирүүлөр

Кыштын суук кунундо суусуз калдык

18:53 Dec 15, 2017

пр. Масалиева дом 98 кв. 47, 0.03 Kms

Кыштын суук кунундо суусуз калдык

18:53 Dec 15, 2017

пр. Масалиева дом 98 кв. 47, 0.03 Kms

свет жок

20:33 Jan 04, 2018

Тилеке Баатыр, 0.08 Kms

суу чыкпайт

13:14 Apr 12, 2016

ул. Ленинградский 75, 0.11 Kms

Светофор и пешеходная дорожка на ул Ленинградская

14:30 Feb 05, 2016

Ош, пересечение улиц Ленинградская и Шакирова, 0.22 Kms