Текшерилбеген

Ош Горгаз

10:34 Apr 16 2018 Кулатов кичи шаарчасы Кокумбий кочосу

Ош Горгаз Ош Горгаз
Т.Кулатов кичи шаарчасынын Кокумбий кочосундогу жайгашкан"Жоролор" кафесинин алды №13-автобусунун акыркы аялдамасынын алдындагы суу отуучу арыктарга топурак шагыл толуп,жаан жааган учурда суулардын агуусуна тоскоолдуктарды жаратып жатат.Бул тууралуу шаардык газга бир нече ирет кат жузундо жана оозеки кайрылуулар болуп,ушул убакка чейин эч кандай жооп болбой келет.Ушул маселени тез арада чечип беруунуздорду суранабыз.


Мүмкүнчүлүктөр
Аныктык: UP DOWN 1
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
10 + 8 =

Кошумча билдирүүлөр

арыз

17:30 Jan 08, 2018

анар миллион, 0.23 Kms

Отопление по улице Осконалиева (бывш.Западная)

15:49 Feb 04, 2016

Ош, улица Западная, 0.33 Kms

В генплане города нет нашего дома

15:39 Dec 08, 2017

улица Осконалиева дом 4, 0.38 Kms

Отопление

22:33 Dec 07, 2017

улица Осконалиева дом 4 кв 6, 0.41 Kms