Текшерилди

Ош шаардык мэриясына

11:11 Apr 13 2018 Кулатов кичи шаарчасы Осмонов кочосу 19

Ош шаардык мэриясына
Жооп тиркемеде.


___________________________________
Саламатсыздарбы Кулатов кичи шаарчасындагы Осмонов кочосундогу №18-коп кабаттуу уйдун артындагы жол боюндагы убактылуу пайдаланууга берилген жерлер коп убакыттан бери таштандыга толуп,тазаланбай шаарыбыздын коркун бузуп жашоочуларга ынгайсыздыкты жаратып келет.Жердин ээлерине бир нече жолу эскертуулор берилип бирок озум билемдик менен мыйзамга баш ийбей келишет.Сиздерден суранаарыбыз жерлердин ээлерине мыйзам чегинде чара коруп же болбосо жашоочулар учун эс алуу багын куруп беруунуздорду суранабыз.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
16 + 1 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms