Текшерилбеген

Ош шаардык мэриясына

10:37 Apr 13 2018 Кулатов кичи шаарчасы Осмонов кочосу 16

Ош шаардык мэриясына Ош шаардык мэриясына Ош шаардык мэриясына Ош шаардык мэриясына
Саламатсыздарбы Урматтуу тиешелуу кызматтын окулдору.Биздин сиздерге кайрылуубуздун себеби Кулатов кичи шаарчасынын Осмонов кочосундогу "Ак-Ниет" соода туйунунун карама-каршысында жайгашкан убактылуу пайдаланууга берилген жер коп убакыттан бери тазаланбай ичине таштанды толуп,жол боюнда жайгашкандыктан ары бери откон жашоочуларга шаарыбыздын коркун бузуп, шаарыбызга келген коноктор учун да ынгайсыздыкты жаратып жатат.Жердин ээсине бир нече жолу ооз эки эскертуу берилгенине карабастан мыйзамга баш ийбей озум билемдик менен тазалабай жатышат.Жогорудагы корсотулгон жердин ээсин таап мыйзам чегинде чара коруп,болбосо оз убагында таза талапка жооп бергидей кылып иштете турган адамга берип,же болбосо жашоочулар учун эс алуу жайын куруп беришинерди суранам.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
10 + 7 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms