Текшерилди

Копуро куруу

12:55 Apr 12 2018 Ош шаары Кокумбий кочосу 35

Ош шаарынын Кокумбий кочосундогу №35А,37,37А-коп кабаттуу жана жер уйлорунун жашоочуларынын атынан кайрылуу.Биздин кайрылуубуздун себеби томондогучо: №37А-коп кабаттуу уйунун артында чон канал аркылуу отуучу копуро жайгашкан.Ал копуроо аркылуу жергиликтуу жашоочулар аркы ойуздогу жайгашкан таштанды таштоочу ящикке таштанды ташташат.Бул себептуу аталган копуронун эскилиги жетип,коп убакыттан бери ондоп тузоо иштери жургузулбой келет.Бул тууралуу 2017-жылы Ош шаардык мэриясына эки жолу кат аркылуу кайрылып 2018-жылдын жаз айларына ондоп тузоо иштерин бутуруп беребиз деген убада беришкен.Бирок ошол боюнча бир дагы тиешелуу окулдордон жооп болбой келет.Сизденден суранаарыбыз ушул маселени тез убакыттын ичинде карап берсениздер, болбосо жаан жааган учурда суу ташкыны кобоюп жаш балдар откондо сууга тушуп кетуу коркунучу туулуп жатат.

_____________________________________________________________________________________________


Ош шаарынын тургуну
Таджибаева Кайрынисага

Ош шаарынын мэриясынын жолдор башкармалыгынын атына келген электрондук катты карап чыгып томонкулорду билдиребиз.
Ош шаарынын Кокумбий кочосунун №37А коп кабаттуу уйдун арткы тарабында жайгашкан копуронун абалы боюнча бизде толук маалымат бар. Бирок акча каражаттын тартыштыгына байланыштуу 2018-жылдын иш-планында каралбаганын башкармалык Сизге билдирет.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
14 + 9 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms