Текшерилди

Шаардагы абанын тазалыгы

12:35 Apr 12 2018 Ленин көчөсү - Навои көчөсү

Шаардагы абанын тазалыгы Шаардагы абанын тазалыгы
Кайрылуңузга рахмат.
Жооп тиркемеде.

___________________________________
Урматтуу шаар мэри!
Шаардын ортосунда пластиктин уулуу жыты качан токтотулат?
Ушуну менен бир канча жолу кайрылдым, майнап чыккан жок.
Навои көчөсү менен Ленин көчөсүнүн кесилишинде, Навои паркынын тегерегинде ушул жыт дайыма турат, шаардын башкармылыгы ушул жытты сезишпейби? Же ушул суроо боюнча да Президентке кайрылыш керекпи?
"Зеленхоз", сиздер жооп бербей эле коюңуздар.


Мүмкүнчүлүктөр
Аныктык: UP DOWN 1
Пикирлер
Токтогулов (Apr 16 2018)
Срочно
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
16 + 5 =

Кошумча билдирүүлөр

Күйгөн резинанын жыты

14:34 Nov 08, 2017

Навои х Ленин көчөлөрү, 0.1 Kms

Что-то горит и воняет, дышать невозможно

17:33 Jul 17, 2017

ул. Курманжан-Датка пересекает ул. А.Навои, 0.17 Kms

мусорка

00:50 Nov 17, 2017

г. Ош, Улица Курманджан-Датка 274,276,278, 0.21 Kms

мусорка

00:44 Nov 17, 2017

Ош Курманджан-Датка 274,276,278, 0.21 Kms

Шаардагы абанын абалы, газаңды өрттөө

20:14 Nov 14, 2017

Навои паркы, Навои көчөсү, 0.26 Kms