Текшерилди

Бутканы алуу

14:00 Apr 6 2018 Кулатов 21

Бутканы алуу
УМС (Apr 18 2018)
Т.Кулатов кичи шаарчасынын №21 коп кабаттуу уйунун алдындагы соода туйун башкармалыктын кызматкерлери тарабынан алынып,жер тилке бошотулду




_________________________________________
Кулатов кичи шаарчасындагы Т.Кулатов №21-коп кабаттуу уйунун 1-подьезине жакын коюлган Бутка жашоочуларга тоскоолдук жаратып,шаарыбыздын корку учун гулдорду эгип, жашылдандыралы десек, бутканын ээси мыйзамга бай ийбей келет. Бул тууралуу 2017-жылда тийиштуу жактарга билдируулор жетип,бирок ушул убакка чейин жыйынтык чыкпай келет. Ушул маселе тууралуу тез арада чара коруп беруунуздорду суранабыз. №21-коп кабаттуу уйунун жашоочулары
Аныктык: UP DOWN 0
Пикирлер
УМС (Apr 18 2018)
Т.Кулатов кичи шаарчасынын №21 коп кабаттуу уйунун алдындагы соода туйун башкармалыктын кызматкерлери тарабынан алынып,жер тилке бошотулду
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
15 + 5 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms