Текшерилди

Кто поджигает мусор?

20:07 Mar 30 2018 Кулатова 11б

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Таштанды контейнерин куйгузгондор менен курошуу биздин да негизги койгойубуз болууда. Коп учурда жакынкы жердеги тамактануучу жай, самса, нан, шашлык бышыргандар ысык чокторду очурбой салган учун андан от тутанып кетип жатат. тушундуруу иштери жургузулуп жатат. Эгер сиздер да орттоп жаткан же ысык чокторду тогуп жаткан адамдарды корсонуздор бизге кабарлап койсонуздар болот. Биз да аларга мыйзам чегинде чара коробуз.


Надо реально наказывать за поджог мусора как и поджог имущества. Кулатов 11б по обе стороны расположены мусорные телеги. Сегодня там горит строительный мусор(пенопласты) столько едкого дыма выходит, дышать невозможно.
Аныктык: UP DOWN 2
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
11 + 1 =

Кошумча билдирүүлөр

отопление

01:31 Dec 05, 2017

мкр-н Западный, 0.07 Kms

Детская площадка

21:24 Apr 14, 2017

мкр. Кулатов, дома 23, 24 и 26, 0.08 Kms

Детская площадка

21:02 Apr 14, 2017

мкр. Кулатов, дома 23,24,26, 0.09 Kms

освещение улиц

14:00 Jan 19, 2018

мкр западный, 0.11 Kms

Плохое отопление мкр Кулатов д 19

22:15 Dec 07, 2017

микрорайон Кулатов д 19 кв 21, 0.13 Kms