Текшерилди

Жолбун иттер жок кылынбай жатат

23:08 Mar 7 2018 Масалиев кочосу номер 100-дом

Ош-Тазалык ишканасынан жооп:
Сиздердин суроолорунуздар боюнча ишкана жетекчисинин тапшырмасы менен ошол аймактан 4 жолбун ит жана майда кучуктор атылды. Ошол эле убакта айрым жашоочулар тарабынан да каршылыктар болуп жатат. жашоочулардын айрымдары иттерди атып жок кылгыла десе, кээ бирлери атпагыла журо берсин деген пикирлерин айтып жатышты. Бирок, ага карабай жолбун иттер атылып, жок кылынды.


Урматтуу Ош тазалыктвн жетекчиси Талант мырза. Сизге Масалиев кочосунун номер 100- уйунун жашоочуларынын атынан кайрылып жатабыз. Биздин домдун мусорный багтын жанында 4 жолбун ит кетпей байырлап алды. Таштандыларды чачып жашоочуларды каап кооптонуу жаратып жатат. Балдарыбызды короого алып чыга албай калдык. Жолбун иттер сиздердин ит атарлар аркылуу жок кылвнаи экен. Ургачы иттер болгондуктан толдоп башташты. Жок кылып беигиле
Аныктык: UP DOWN 1
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
19 + 6 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms